top of page

רעיונות ליום הולדת

ריכזנו עבורכם את ה TOP6 שלנו לרעיונות ליום הולדת

רעיונות ליום הולדת מגניבה

AL2I3244 copy.jpg

#3

הרעיון ליום הולדת פול מון, החל בכלל בתאילנד כקונספט מסיבת ״הירח המלא״ שנקרא בעצם , מסיבת הפול מון. המסיבה החלה במאה ה 20 של המאה הקודמת וכשמו כן הוא, מסיבת ירח מלא. אפשר לחגוג את המסיבה הזו עם תפאורה מיוחדת של פול מון (אולטרה סגול + מאפרת) ואפשר להוסיף כמובן תקליטן שיפעיל את הילדים. אבל הקונספט הוא שכולם באים בלבן, ועושים עליהם ציורים זוהרים. בידיוק כמו בתאילנד. הקונספט הזה זכה בשנת 2023, רעיון הכי מבוקש לימי הולדת ובהחלט אפשר להגיד שזה אחד הרעיונות לימי הולדת שהכי מבוקשים גם השנה.

Headphones

#2

מסיבת אוזניות, זה הקונספט מגניב ביותר לרעיונות ליום הולדת. מסיבת אוזניות זה גימיק מצוין להפעלה. כל משתתף מקבל אוזניות ושומע את המוזיקה שבחרתם לשמוע! אפשר לעשות מסיבת אוזניות עם מפעיל ליום הולדת שבעצם מפעיל את הילדים או לחילופין, להשכיר אוזניות ואתם בוחרים איזה שירים לשמוע. אין ספק שלא כל יום נמצאים במסיבת אוזניות ואפשר פשוט לרקוד לצלילי המוזיקה.

Cartoons in the Air

#1

קודם בחרו קונספט..

אין ספק שרעיונות מיום הולדת מתחילו מקונספט מסויים. נניח אם זה יום הולדת לגילאים נמוכים, בדר״כ הולכים עם רעיונות כמו בובת לול, יום הולדת חיות וכו.. אם זה לבנים בגילאים נמוכים, אפשר יום הולדת כדורגל. זכרו - ראשית כל בחרו את נושא היום ההולדת שעליו ידבר היום הולדת. כמובן שהחוגג הוא המרכז העיניינים וחשוב שהוא יבחר וישתף את כולם. למעשה הקונספט הוא הנושא של היום ההולדת

...רעיון קטן לאירוע גדול

DJ hyping up the crowd

#6

אתם יכולים לבחור פשוט במפעיל ליום הודלת קלאסי. התקליטן הוא זה שמנחה את האירוע שלכם, מרקיד את הילדים ומקפיץ אותם. החוגגים בוחרים את השירים ואת המשחקי חברה והמפעיל פשוט גורם לחוגגים אושר בעזרת הניסיון הרב והיכולת כריזמה שלו להפעיל את הילדים.

Just_Dance500.png

#5

מסיבת אוזניות, זה הקונספט מגניב ביותר לרעיונות ליום הולדת. מסיבת אוזניות זה גימיק מצוין להפעלה. כל משתתף מקבל אוזניות ושומע את המוזיקה שבחרתם לשמוע! אפשר לעשות מסיבת אוזניות עם מפעיל ליום הולדת שבעצם מפעיל את הילדים או לחילופין, להשכיר אוזניות ואתם בוחרים איזה שירים לשמוע. אין ספק שלא כל יום נמצאים במסיבת אוזניות ואפשר פשוט לרקוד לצלילי המוזיקה.

ככ.jpeg

#4

הרעיון הכי חדש שיש היום, זה כמובן מסיבת טיק טוק! הילדים בכל הגילאים - החל מגיל 7 עד גיל 30+ עושים טיקטוק, צופים בטיקטוק וחיים טיקטוק. הקונספט הוא מאד פשוט - צלחות עם מיתוג טיקטוק, הפעלה בסגנון טיקטוק ומצלמת סלפי שמסתובבת 360 - זה הדבר הכי חדש היום בתחום הימי הולדת.

Kids Blowing Bubbles

רעיונות ליום הולדת לילדים

כל מה שאנחנו מפיקים

הורים רבים בוחרים לארגן לילדיהם מסיבות ימי הולדת מושקעות, עם מפעילים והפעלות. כך הילד נהנה ממסיבה מושקעת, החברים והחברות נהנים מאירוע עם הפתעות שונות.
אנחנו בפופ סטאר אירועי יום הולדת לילדים, נעזור לכם לארגן אירוע מושקע ובלתי נשכח! 

 

בעבר, ימי הולדת לילדים היו לרוב אירוע סולידי אותו היו חוגגים בבית, בכיתה או בגינה ציבורית. היום, לעומת זאת, הורים מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף וזמן בארגון אירוע יום הולדת, כפי שילדיהם רוצה, כך הוא וחבריו ייהנו ממסיבה מיוחדת ומושקעת. 

לשם כך, צריך להכיר תחילה רעיונות ליום הולדת, על מנת לבחור רעיון ספציפי. הוא יעמוד בבסיס הקונספט של האירוע, ובהתאם, המפעילים ידעו כיצד לבנות את האירוע, איזו תפאורה להקים ואילו פריטים ואמצעים עליהם להביא אל המקום בו ייערך האירוע. 

הפעלה ליום הולדת
חגיגת יום הולדת לילדים

לפני שניגשים לבחור הפעלה ליום הולדת, צריך להכיר תחילה את הפרמטרים הבסיסיים לבחירה נכונה. 

פרמטר ראשון – גיל המשתתפים 

כשבוחרים הפעלות לימי הולדת, צריך לזכור מי המשתתפים ובאיזה גיל הם. יש הבדל בין הפעלות לימי הולדת המיועדים לילדים בגיל 7-8 לבין הפעלות המיועדות לילדים בגילאים יותר מתקדמים, בוודאי כשמדובר בגילאי בת ובר מצווה, אז הדרישות הן שונות לגמרי. זו לא רק השאלה מה הם יכולים לעשות, זו השאלה מה הם יאהבו, מה יעניין אותם. 

פרמטר שני – כמות משתתפים באירוע

ישנן הפעלות המתאימות לקבוצות של 15-20 משתתפים, וישנן הפעלות המתאימות למספר משתתפים גדול יותר. לכן, צריך לחשב כמה ילדים אמורים לבוא לאירוע, בין אם זה ילדים מהגן והכיתה, ילדים מהתנועה, חוגים, שכונה או בני משפחה. לפי כמות הילדים אפשר לדעת כמה מפעילים יצטרכו לקחת חלק בהפעלה. 

פרמטר שלישי – השתתפות הורים

ישנם גילאים המחייבים השתתפות הורים בהפעלה, ישנן גם הפעלות שמתבססות על שיתוף פעולה בין ההורים לילדים. לעומת זאת, ישנן הפעלות שהילדים יכולים לבצע לבד, בזמן שההורים יכולים לשבת בצד ולצפות בהם.

 

פרמטר רביעי – תנאי שטח 

יש לבחון האם הפעלה ספציפית ליום הולדת משתלבת בתנאי השטח בו מתקיים האירוע. זה נכון, בין אם מדובר בבית סגור, חצר, גינה פרטית, פארק או גינה ציבורית, וכל מקום אחר. יש לבחון מה צריך בשביל לקיים את ההפעלה בצורה נוחה ובטוחה. 

פרמטר חמישי – תנאי מזג אוויר

יש לבדוק שתנאי מזג אוויר יאפשרו לבצע את ההפעלה, ואם יש צורך לבצע אותה במקום פתוח או סגור. 

מפעיל לימי הולדת
ימי הולדת לילדים

דוגמאות לרעיונות ליום הולדת

 

אנחנו בפופ סטאר מציעים לכם מגוון רחב של הפעלות עבור יום הולדת לילדים בגילאים שונים. נציג בפניכם את האופציות השונות ותוכלו לבחור מתוכן מה יכול להתאים לילדים שלכם ואיזו הפעלה תהפוך את אירוע יום הולדת של ילדכם לבלתי נשכח. 

מסיבת אוזניות – אירוע מדליק בו המשתתפים מקבלים אוזניות, בעזרתן הם יכולים להאזין למוזיקה שהם בחרו, ולרקוד כאילו אין מחר. בזמן המסיבה, ישנו מפעיל הדואג להפעלות שונות עבור הילדים. מסיבת אוזניות הפכה להיות שם דבר באופן כללי ובפרט במסיבות ימי הולדת לילדים. 

מסיבת פול מון – מדי חודש, חוגגים בתאילנד מסיבות פול מון, עם הרבה מוזיקה, צבעים ואווירה טובה.  אנחנו עוזרים לכם לארגן לילדים מסיבת פול מון כמעט כמו בתאילנד. אנחנו דואגים לתקליטן שמשמיע מוזיקה שילדים אוהבים, בונים תפאורה מתאימה, הרבה אולטרה סגול וצבעים נוצצים, מספקים מאפרת שתאפר את הילדים בהתאם, ולא שוכחים לבקש מכולם לבוא לבושים בלבן, כמו במסיבות של תאילנד.

מסיבת טיק טוק – אחת ההפעלות החדשות ביותר שיש לנו. מסיבה הכוללת מצלמת סלפי המסתובבת 360 מעלות ומצלמת את כולם, מיתוג של טיקטוק, ועוד שורה ארוכה של הפעלות שקשורות לרשת החברתית האהובה. 

הפעלה קלאסית – הורים המעדיפים הפעלה קלאסית, יכולים להזמין תקליטן שמנחה את הילדים, דואג להפעיל ולהקפיץ אותם. הפעלה כוללת הרבה מאוד משחקי חברה והפעלות שונות לילדים בלבד וכן הפעלות משולבות הורים וילדים. 

לסיכום, אם אתם מחפשים רעיונות לימי הולדת עם הפעלות ברמה גבוהה של צוות מקצועי ומנוסה, אנחנו בפופ סטאר, עומדים לרשותכם וזמינים לספק עבורכם את כל מה שאתם צריכים, בשביל להפוך את היום הולדת של הילד או הילדה שלכם, לאירוע בלתי נשכח. צרו איתנו קשר עוד היום! 

bottom of page